VIRTUM LAWYERS 'ASSOCIATION

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

2021
НАША ФІЛОСОФІЯ завжди полягала в тому, щоб зростати не лише задля зростання, а й додавати до нашої команди адвокатів та юристів, які можуть надати нашим клієнтам орієнтовані на цінність рішення.

ВИРІШЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ПРОБЛЕМ охоплюють усю справу, а не лише судові процеси. Апеляційна група фірми завжди на крок попереду, готуючи справи клієнтів до апеляції ще до того, як апеляцію буде подано.

СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ швидше, ніж будь-коли. Вам потрібна фірма з перевіреною репутацією, яка знає, коли слід покладатися на незмінні фундаментальні цінності, а коли нові виклики вимагають новаторського мислення та гнучкості.

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
ВІРТУМ змінює підхід до обслуговування клієнтів. Ми прагнемо вирішувати проблеми клієнтів за допомогою професійних і як тепер часто буває, не стандартних рішень.
2
3
1
БЕЗДОГАННИЙ ПОСЛУЖНИЙ СПИСОК та репутація дозволяє багатьом клієнтам вирішувати свої правові питання у швидкі терміни та без зайвої напруги!

Незважаючи на те, що величезні юридичні перемоги є нашою фірмовою ознакою, в центрі уваги залишається первісне бачення «надання юридичної допомоги найвищої якості чесно та професійно, щоб покращити життя чи бізнес наших клієнтів».

до нас регулярно звертаються як до партнера корпоративний сектор, коли унікальні правові ситуації вимагають негайного вирішення.

УСІХ КЛІЄНТІВ, ЯКИХ ПРЕДСТАВЛЯЄ VIRTUM, поєднує одна спільна риса: потреба у серйозному та надійному юридичному представництві; це те, що ми називаємо правовою допомогою. Юристи та адвокати компанії забезпечують індивідуальний підхід до клієнтів із серйозними справами, скаргами та іншими проблемами.

КЕРІВНИКИ БІЗНЕСУ ТА ПАРТНЕРИ АДВОКАТСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ
ВІРТУМ – це надійні та компетентні люди, а не просто статисти.

5
6
4
ЗАВДЯКИ ТАКОМУ БАЧЕННЮ ВІДНОСИНИ МІЖ АДВОКАТОМ ТА КЛІЄНТОМ У ЮРИДИЧНІЙ ФІРМІ VIRTUM ПОЧИНАЮТЬСЯ З ПОЧАТКОВОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.

Правові, економічні, та професійні відносини встановлюються за першої зустрічі. Наші повірені та співробітники гарантують, що кожен клієнт знає свого адвоката, свої фінансові зобов'язання та, найважливіше, що їхня справа розглядається з урахуванням всіх потреб!

7
Brending
У 2021 році засновники АО ВІРТУМ переглянули свою бізнес стратегію, розробили позиціонування та узгодили нові візуальні образи та елементи дизайну.