VIRTUM

АЛГОРИТМ “ЗАХИСТУ” ПРАВ ПОТЕРПІЛОГО.

Представництво інтересів потерпілого — це випробовування характеру та наполегливості Адвоката...

Декілька рекомендацій щодо представництва потерпілого у кримінальному провадженні:

1.    Результативними є лише заяви, скарги та клопотання, неналежний розгляд яких можна оскаржити в СУДІ. Іншого способу ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ у нашій Державі не існує.

2.    Необхідно ініціювати притягнення винних у неналежному розслідуванні осіб до дисциплінарної відповідальності.

3.     Скарги на тих, хто допустив порушення Закону, це лише перший етап, перед початком оскарження їх неналежного розгляду. Подання скарг має тривати до усунення порушення Закону!

4.    У випадку невиконання рішень суду, якими правоохоронні органи зобов’язані вчити ті чи інші дії, — забезпечувати реєстрацію кримінальних проваджень щодо винних осіб за ст. 382 КК України (за фактом невиконання рішення суду).

Сьогодні отримав ухвалу Печерського районного суду м. Києві від 23.02.2021 у справі №757/7932/21-к, якою зобов’язано уповноважених осіб Київської обласної прокуратури внести відомості до ЄРДР за заявою про невиконання співробітниками Ірпінського відділу поліції судового рішення, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 382 КК України.
 
5.    У випадку безрезультатності вжитих заходів, ініціювати доручення досудового розслідування іншому органу у зв’язку із його неефективним здійсненням.
Слободяник Олег VIRTUM