VIRTUM

ДОВЕДЕННЯ ПРОВОКАЦІЇ ПІДКУПУ – НАЙБІЛЬШ ДІЄВИЙ СПОСІБ ЗАХИСТУ В КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ ЩОДО ОДЕРЖАННЯ НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ!

Залежно від повноти первісної інформації на момент виявлення та початку розслідування злочинів вони розділяються на дві групи: «неочевидні» (можуть відноситися крадіжки, привласнення майна, легалізація доходів, шахрайство та інші) та «очевидні» (розбійні напади, хуліганства, одержання неправомірної вигоди).

Наприклад, у випадку виявлення крадіжки під час вчинення злочину та вилучення викраденого майна у особи, – злочин правильно віднести до очевидних.

У розбудові стратегій захисту важливо невідкладно визначитися, до якої із груп відноситься злочин. 

Всі злочини щодо одержання неправомірної вигоди, є очевидними! (у слідства є показання особи, яка передавала неправомірну вигоду, вилучені під час обшуків речові докази, результати проведення негласних слідчих дій).
Проте, виявлення злочинів наведеної категорії в більшості випадків відбувається шляхом їх провокації.

Заперечувати об’єктивні обставини події під час захисту від підозри у вчиненні «очевидних» злочинів неправильно, оскільки це призведе виключно до дискредитації сторони захисту та показань Клієнта.  
Пам’ятайте, ДОВЕДЕННЯ ФАКТУ ПЕРЕДАЧІ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СУКУПНОСТІ ІЗ ПОКАЗАННЯМИ СВІДКА, ЯКИЙ ЇХ ПЕРЕДАВАВ, МОЖЕ СТАТИ ДОСТАТНІМ УХВАЛИТИ ОБВИНУВАЛЬНИЙ ВИРОК.

У той же час, пасивність Захисту, яка часто зводиться до рекомендацій про повну відмову від дачі показань, – найбільш бажана для Обвинувачення поведінка.

Тому, важливо невідкладно, з моменту виявлення ознак провокації підкупу, розпочати збирання доказів її вчинення та звернутися до детектива/слідчого із  клопотанням про проведення слідчих дій щодо перевірки доводів про провокацію підкупу.

Необхідно враховувати, що будь-яка провокація підкупу вчиняється шляхом внесення завідомо недостовірних даних до заяви про вчинення злочину та Єдиного реєстру досудових розслідувань, а починає вчинятися задовго до його реєстрації кримінального провадження з метою створення підстав для незаконного проведення негласних слідчих дій.

У випадку пасивності захисту на перших етапах, детективи/слідчі отримують час на проведення необхідних для доведення провокації підкупу допитів без участі сторони захисту, які утворять коридор можливостей для ігнорування поданих із запізненням клопотань Захисту.

Під час доведення провокації підкупу «система» реагуватиме зверхньо, Ваші процесуальні документи ігноруватимуться, всі переконуватимуть, що беззаконня – це норма.

ПРИХОВАТИ ПРОВОКАЦІЮ ПІДКУПУ НЕМОЖЛИВО – МОЖЛИВО ЗУПИТИ ВАС НА ШЛЯХУ ЇЇ ДОВЕДЕННЯ...  
Слободяник Олег VIRTUM